In het Friese Wolvega, in de voormalige bakkerij De Korenschoof, vind je Museum ’t Kiekhuus – een echt kijkhuis waar geschiedenis tot leven komt. Bewoners Roelof en Sjoukje nemen je mee terug in de tijd en delen de persoonlijke verhalen achter elk nostalgisch object.
Bij een bezoek krijg je altijd een rondleiding van een van de bewoners, waardoor de ervaring intiem en uniek is. De uitgebreide collectie, volledig uit “grootmoederstijd”, omvat sfeervolle opstellingen zoals een kruidenierswinkel, een bakkerswinkel en een klaslokaal. Deze brengen dierbare herinneringen boven en laten bezoekers de sfeer van vroeger herbeleven.
Daarnaast herbergt het museum bijzondere verzamelingen, waaronder authentieke blikverpakkingen en kleurrijke emaille reclameborden. Ooit gebruikt door fabrikanten om hun producten te bewaren en aan te prijzen, vormen ze nu een tastbare herinnering aan een vervlogen tijdperk.
Openingstijden
Elke 1e zondagmiddag van de maand van 13:30 tot 17:00 uur
Controleer alvorens uw bezoek altijd de actuele openingstijden op de officiële website van de aanbieder
Korting voor Museum 't Kiekhuus
Laatste nieuws